Trenerzy

Nasza misja

Misją Female Iron Woman jest uwolnienie prawdziwej kobiecej energii w ówczesnym świecie, który niewątpliwie pogubił się. Pomoc kobietom i ich rodzinom oraz przeciwdziałanie wszelkim formom dyskryminacji oraz przemocy w życiu prywatnym, społecznym i zawodowym, jak również przekazywanie wiedzy naukowej, sportowej, biznesowej.

Pomagamy kobietom zrozumieć jakie mają prawa, stać się silniejsze, niezależne, spełnione oraz szczęśliwe. Pomagamy kobietom w ciężkich sytuacjach życiowych, poprzez edukację sportową oraz zdrowy, higieniczny tryb życia, pomoc medyczną, edukujemy, uczymy jak znaleźć dobrą pracę, jak założyć własną działalność gospodarczą.

Stoimy na straży Twojego kobiecego bezpieczeństwa, do którego przepustką jest rozwój i wiedza.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Milena Budrewicz

W projekcie Iron Woman zajmuje się motywowaniem oraz doradztwem biznesowym kobietom, które chcą być niezależne finansowo, chcą znaleźć pracę lub założyć własną działalność gospodarczą.

Kamil Jasiński

W Projekcie Iron Woman zajmuje się doradztwem oraz opieką prawną kobietą, które są w potrzebie oraz trudnych sytuacjach życiowych.

Izabela Tyszka-Kowalska

W projekcie Iron Woman motywuje kobiety do aktywnego, sportowego oraz zdrowego stylu życia. Prowadzi zajęcia z młodymi mamami i dziećmi, jak również kobietami, które chcą zmienić swój styl życia na bardziej aktywny.

Tomasz Celiński

W projekcie Iron Woman jestem trenerem oraz motywatorem kobiet, które zwątpiły w swoje siły, są na zakręcie życia i potrzebują największej pomocy oraz wsparcia.

Magdalena Miłosz

W projekcie Iron Woman inspiruję oraz zachęcam kobiety i ich rodziny do aktywnego trybu życia oraz do tego żeby nigdy się nie poddawały, tylko walczyły o swoje szczęście.

Marta Turek

Ekspert w zakresie żywienia. Ze swojej strony mogę podzielić się moją wiedza dotyczącą powrotu do aktywności po porodzie.

Nasi partnerzy