O nas

KIM JEST Iron Woman:

Iron Woman to kobieta, która nigdy nie zapomina o energii swojej kobiecości, dzielnie stawia czoła przeciwnościom losu, dba o siebie i swoją rodzinę, nie poddaje się, tylko działa i idzie do przodu. Wie, że może osiągnąć wszystko. Odważnie dąży do wyznaczonych celów, zarówno tych sportowych, edukacyjnych jak również ​zawodowych, nie zapominając przy tym, że miłość i rodzina są bardzo ważne w równowadze oraz spełnieniu życiowym.

Główne cechy Iron Woman:

N

Jeśli i ty chcesz być silną i niezależną Iron Woman, musisz otworzyć się na nowe wyzwania, doświadczać różnych rzeczy i wyciągać z nich wnioski. Silna kobieta nie znaczy bezwzględna. Silne kobiety mają w życiu łatwiej, bo nie przejmują się nieistotnymi rzeczami i idą naprzód podejmując kolejne wyzwania.

N

Czasami bojąc się konfliktu, czy rozczarowania, podświadomie unikamy kłopotliwych sytuacji. Kobiety Iron Woman nie uciekają od konfliktów, tylko stawiają im czoła. To buduje ich odporność psychiczną i dodaje im siły do dalszych działań.

N

Jeśli jesteśmy silne psychicznie to nie udawajmy, że nic się nie stało. Jesteśmy rozczarowane, to pokażmy to, tak samo ze smutkiem, czy innymi emocjami. Nasza siła i dojrzałość pozwala nam przyznać się do takich zachowań. Kobiety silne nie wstydzą się swoich emocji, w tym tkwi ich siła.

N

Gonisz za marzeniami i nie potrafisz docenić szczęścia wokół siebie? Jeśli tak jest, to najwyższa pora to zmienić. Warto mieć marzenia, ale takie realne i dążyć do ich spełnienia. Ciągłe bujanie w obłokach odrywa nas od rzeczywistości.

N

Kobiety silne psychicznie nie udają, że są nieomylne, tylko potrafią przyznać się błędu i wyciągają wnioski.

N

Kto z nas jest nieomylny? Wszyscy popełniamy błędy, niezależnie od wieku. Ale to daje nam doświadczenie życiowe i uodparnia na kolejne niepowodzenia.

N

Kobiety Iron Woman oczywiście mają marzenia, dążą do ich realizacji i doceniają piękno wokół.

N

Każda z nas popełnia błędy. Najważniejsze, żeby wyciągnąć z nich wnioski, a kiedy trzeba to przeprosić. Nie każdego stać na szczere przeprosiny. Tylko silne kobiety potrafią przyznać się do błędu i przeprosić. Należysz do takich osób? aje nam doświadczenie życiowe i uodparnia na kolejne niepowodzenia.

N

Jeśli nie, to nasz projekt Iron Woman jest dla Ciebie. Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie odzyskać równowagę i prawdziwe szczęście. Przy nas wzmocnisz się psychicznie i fizycznie, a przede wszystkim zdobędziesz super moc do spełniania swoich marzeń.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Milena Budrewicz

W projekcie Iron Woman zajmuje się motywowaniem oraz doradztwem biznesowym kobietom, które chcą być niezależne finansowo, chcą znaleźć pracę lub założyć własną działalność gospodarczą.

Kamil Jasiński

W Projekcie Iron Woman zajmuje się doradztwem oraz opieką prawną kobietą, które są w potrzebie oraz trudnych sytuacjach życiowych.

Izabela Tyszka-Kowalska

W projekcie Iron Woman motywuje kobiety do aktywnego, sportowego oraz zdrowego stylu życia. Prowadzi zajęcia z młodymi mamami i dziećmi, jak również kobietami, które chcą zmienić swój styl życia na bardziej aktywny.

Tomasz Celiński

W projekcie Iron Woman jestem trenerem oraz motywatorem kobiet, które zwątpiły w swoje siły, są na zakręcie życia i potrzebują największej pomocy oraz wsparcia.

Magdalena Miłosz

W projekcie Iron Woman inspiruję oraz zachęcam kobiety i ich rodziny do aktywnego trybu życia oraz do tego żeby nigdy się nie poddawały, tylko walczyły o swoje szczęście.

Marta Turek

Ekspert w zakresie żywienia. Ze swojej strony mogę podzielić się moją wiedza dotyczącą powrotu do aktywności po porodzie.

Nasi partnerzy