Iron woman reaktywacja kobiet

Pomagamy mamą siedzącym w domach z dziećmi, które nie mają motywacji i wewnętrznej siły aby zadbać o siebie, często też są w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej. Zachęcamy do odbycia przepięknej podróży z nami wszystkie Panie, które chcą zmienić swoją jakość życia na lepsze. Zadbać o swój rozwój zarówno cielesny jak i umysłowy. 

Ważnym aspektem w Projekcie Iron Woman Reaktywacja Kobiet jest fakt, że kupując nasze usługi i produkty pomagasz kobietom w najcięższych sytuacjach życiowych, a przede wszystkim pomagasz sobie stać się lepszą wersją siebie. 

Nasi partnerzy wspierają projekt poprzez sprzedaż swoich produktów na naszej platformie sklepowej (np. koszulki z logiem Iron Woman, gadżety reklamowe, profesjonalne akcesoria sportowe). Udzielamy się również na popularnych mediach społecznościowych. Część kwoty ze sprzedaży przekazywana jest na konkretny projekt – opis poszczególnych projektów dostępny jest na naszej stronie.

Media społecznościowe:

Pomagamy kobietom w wielu aspektach życia

Zajęcia sportowe

Prowadzone przez naszych trenerów zarówno w zajęciach online oraz zajęciach stacjonarnych, które obywają się raz w tygodniu. Do wyboru konkretna tematyka i poziom zaawansowania.

Porady i pomoc rawna

Fachowych porad udzielają współpracujący z nami prawnicy z Kancelarii Jasińscy i Partnerzy. Jeśli znalazłaś się w trudnej sytuacji i potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami.

Nowa droga w biznesie

Proponujemy profesjonalne zajęcia edukacyjne z tematyki resocjalizacji zawodowej oraz podstaw biznesu prowadzone przez p. Milenę Budrewicz z World Dental.

Pomoc medyczna

Współpracująca z nami klinika dentystyczna World Dental oferuje pomoc w zakresie kompleksowej stomatologii. Sprawimy, że Twój uśmiech będzie znowu piękny, a Ty szczęśliwa.

Porady psychologa

Nasze podopieczne to najczęściej kobiety, które doświadczyły trudnych relacji i nie radzą sobie ze sobą. W ramach naszego programu zapewniamy fachową opiekę psychologa.

Pomoc dietetyka

Naszą misją jest uświadamiać kobiety jak zdrowo i mądrze chudnąć. Treningi to nie wszystko, podstawa to dobrze zbilansowana dieta przygotowana przez specjalistę.

Nasi partnerzy